Άντζελα Γκερέκου: Η πρώτη Καθαρά Δευτέρα χωρίς τον Τόλη (Εικόνα)
Η σύζυγος και η κόρη του αείμνηστου τραγουδιστή φροντίζουν να κρατούν ζωντανή τη μνήμη του Τόλη Βοσκόπουλου.
![1-agela-gerekou-tolis-voskopoulos-maria-voskopoulou](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2022-03-08/1-agela-gerekou-tolis-voskopoulos-maria-voskopoulou.png)
Πολύ ιδιαίτερη ήταν η φετινή Καθαρά Δευτέρα για την Άντζελα Γκερέκου και την κόρη της Μαρία Βοσκοπούλου καθώς την πέρασαν χωρίς τον Τόλη Βοσκόπουλου.
Ο αείμνηστος τραγουδιστής έφυγε από τη ζωή στις 19 Ιουλίου 2021 βυθίζοντας στη θλίψη τις δύο γυναίκες της ζωής του.
Η σύζυγός του και η κόρη του φροντίζουν να κρατούν ζωντανές τις αναμνήσεις και όσα έζησαν μαζί του. Η Άντζελα Γκερέκου θέλησε να τιμήσει για ακόμη μια φορά τη μνήμη του μέσα από την ανάρτηση που έκανε στον λογαριασμό της στο Ιnstagram.
Η Άντζελα Γκερέκου δημοσίευσε μια φωτογραφία στην οποία φαίνονται δυο κορνίζες με οικογενειακές φωτογραφίες από το παρελθόν στις οποίες πρωτοστατεί ο Τόλης Βοσκόπουλος και έγραψε:
«Στο σπίτι μας η Καθαρά Δευτέρα ήταν πάντα μια μεγάλη γιορτή. Κι έτσι συνεχίζουμε και όσοι λείπουν είναι πάντα εδώ. Η Μεγάλη Σαρακοστή του Πάσχα είναι από την Ορθόδοξη παράδοσή μας και η περίοδος συγχώρεσης ο ένας προς τον άλλον. Ας προσπαθήσουμε. Καλή Δύναμη με Υγεία Αγάπη και Ειρήνη».
Δείτε την ανάρτηση της Άντζελα Γκερέκου στο Ιnstagram:
Ο αείμνηστος τραγουδιστής έφυγε από τη ζωή στις 19 Ιουλίου 2021 βυθίζοντας στη θλίψη τις δύο γυναίκες της ζωής του.
Η σύζυγός του και η κόρη του φροντίζουν να κρατούν ζωντανές τις αναμνήσεις και όσα έζησαν μαζί του. Η Άντζελα Γκερέκου θέλησε να τιμήσει για ακόμη μια φορά τη μνήμη του μέσα από την ανάρτηση που έκανε στον λογαριασμό της στο Ιnstagram.
Η Άντζελα Γκερέκου δημοσίευσε μια φωτογραφία στην οποία φαίνονται δυο κορνίζες με οικογενειακές φωτογραφίες από το παρελθόν στις οποίες πρωτοστατεί ο Τόλης Βοσκόπουλος και έγραψε:
![Άντζελα Γκερέκου](https://s.parapolitika.gr/files/2022-03-08/1-gerekou-voskopoulos-5.jpg)
«Στο σπίτι μας η Καθαρά Δευτέρα ήταν πάντα μια μεγάλη γιορτή. Κι έτσι συνεχίζουμε και όσοι λείπουν είναι πάντα εδώ. Η Μεγάλη Σαρακοστή του Πάσχα είναι από την Ορθόδοξη παράδοσή μας και η περίοδος συγχώρεσης ο ένας προς τον άλλον. Ας προσπαθήσουμε. Καλή Δύναμη με Υγεία Αγάπη και Ειρήνη».
Δείτε την ανάρτηση της Άντζελα Γκερέκου στο Ιnstagram:
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.