meth3aaa09
Ελλάδα

Επιπλοκές σε 50χρονη νοσηλεύτρια μετά τον εμβολιασμό της με Prizer

Παρουσίασε θρόμβωση στα άκρα

Επιπλοκές παρουσίασε νοσηλεύτρια του νοσοκομείου Χανίων μετά τον εμβολιασμό της με το σκεύασμα της Ρfizer.

 H νοσηλεύτρια παρουσίασε θρόμβωση στα άκρα και συγκεκριμένα στο ένα πόδι αρχικά και στη συνέχεια στο άλλο πόδι.

 Όπως αναφέρει ο ανταποκριτής μας από το flashnews.gr στην Κρήτη, πρόκειται για μια γυναίκα περίπου 50 χρόνων η οποία μετά την εμφάνιση της επιπλοκής νοσηλεύεται στο νοσοκομείο, ωστόσο σύμφωνα με πληροφορίες η υγεία της δεν κινδυνεύει.

Aποδοχή Cookies

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies της Google ή/και άλλων παρόχων διαφήμισης για την παροχή των υπηρεσιών του, για την εξατομίκευση διαφημίσεων και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας. Η Google κοινοποιεί πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση αυτού του ιστότοπου. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies.

Διαβάστε περισσότερα