Οι δέκα κορυφαίοι του Instagram για το 2017 (pics)
1bqsy5yznevxm2ienyeq
Lifestyle

Οι δέκα κορυφαίοι του Instagram για το 2017 (pics)

Τώρα που πάει να κλείσει η χρόνια ας δούμε τα στοιχεία που ανακοίνωσε το Instagram για τους πιο αγαπημένους επώνυμους με τους περισσότερους followers.

Όπως και κάθε χρόνο, έτσι και φέτος το Instagram δημοσίευσε τη λίστα με τους διάσημους με τους περισσότερους ακολούθους για το 2017. Στη κορυφή της λίστας ξανά συναντάμε τη Selena Gomez.

Θα πρέπει να αναφέρουμε ότι η πρώτη δεκάδα αποτελείτε από έξι γυναίκες και τέσσερις άνδρες που έχουν εκατομμύρια φίλους που τους ακολουθούν για να αλληλεπιδρούν μαζί τους.

Αυτοί είναι οι stars με τους περισσότερους followers στο Instagram για το 2017:

1.Selena Gomez (@selenagomez) – 131 εκατ. Followers

2.Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 117 εκατ. Followers

3.Ariana Grande (@arianagrande) – 116 εκατ. Followers

4.Beyoncé (@beyonce) – 109 εκατ. Followers

5.Kim Kardashian (@kimkardashian) – 105 εκατ. Followers

6.Taylor Swift (@taylorswift) – 105 εκατ. Followers

7.Kylie Jenner (@kyliejenner) – 100 εκατ. Followers

8.Dwayne Johnson (@therock) – 97,3 εκατ. Followers

9.Justin Bieber (@justinbieber) – 95 εκατ. Followers

10.Kendall Jenner (@kendalljenner) – 85,5 εκατ. Followers

TAGS:

Aποδοχή Cookies

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies της Google ή/και άλλων παρόχων διαφήμισης για την παροχή των υπηρεσιών του, για την εξατομίκευση διαφημίσεων και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας. Η Google κοινοποιεί πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση αυτού του ιστότοπου. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies.

Διαβάστε περισσότερα