Ποιοι εκλέγονται στα Πειθαρχικά Συμβούλια και στο Μεικτό της ΕΣΗΕΑ
esiea_13
Media

Ποιοι εκλέγονται στα Πειθαρχικά Συμβούλια και στο Μεικτό της ΕΣΗΕΑ

Η Εφορευτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ ανακοίνωσε τα αποτελέσματα των επαναληπτικών αρχαιρεσιών της 19ης και 20ης Ιουνίου 2019 για την εκλογή των μελών των Πειθαρχικών Συμβουλίων, καθώς και εκπροσώπων στο Μεικτό Συμβούλιο.

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

Για το Πρωτοβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
Ψήφισαν: 1.060
Έγκυρα: 1.034
ΑΚΥΡΑ/ΛΕΥΚΑ: 26

1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 247 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) 228 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 225 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΓΚΟΥΝΤΟΥΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 219 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 217 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 194 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ  
7 ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) 193 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
8 ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 179 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
9 ΦΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 162 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
10 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 157
11 ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ 157
12 ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ-ΤΣΑΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) 156  
13 ΦΡΕΜΕΝΤΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 149  
14 ΣΙΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 112  
15 ΧΙΔΙΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 95  
16 ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 46  
Για την πλήρωση της θέσης του 5ου αναπληρωματικού μέλους του Πρωτοβάθμιου Π.Σ. θα διεξαχθεί κλήρωση μεταξύ των ισοψηφισάντων με 157 ψήφους Ε. Μαθιουδάκη και Μ. Μιχαήλ σε χρόνο που θα ορίσει η Εφορευτική Επιτροπή.

Β. Για το Δευτεροβάθμιο Πειθαρχικό Συμβούλιο
Ψήφισαν: 1.060
Έγκυρα: 1.034
ΑΚΥΡΑ/ΛΕΥΚΑ: 26

1 ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 335 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
2 ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ 306 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
3 ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ) 284 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
4 ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 249 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
5 ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ 228 ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ
6 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 191 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ 184 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
8 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 164 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
9 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 151 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
10 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 137 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ
11 ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 123  
12 ΚΑΛΟΣΤΥΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΡΕΛΛΑ 110  
13 ΚΟΛΜΕΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 82  
14 ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 81  
15 ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 79  
16 ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 65  
17 ΚΑΜΠΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) 64  

Β. ΜΕΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1 «STAR CHANNEL»    
  Υποψήφιος ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
  Ψήφισαν:   27
  Έγκυρα:   23
  Άκυρα-Λευκά:   4
  Έλαβε: ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23
    Εκλέγεται ο ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  
       
2 ΑΠΕ-ΜΠΕ    
  Υποψήφιοι: ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ  
    ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ  
    ΜΠΙΚΑΤΖΙΚ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ  
    ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  
  Ψήφισαν:   115
  Έγκυρα:   111
  Άκυρα-Λευκά:   4
  Έλαβαν: ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 31
    ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 5
    ΜΠΙΚΑΤΖΙΚ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 40
    ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 35
    Εκλέγεται ο ΜΠΙΚΑΤΖΙΚ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ  
       
3 «ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ»    
  Υποψήφια ΓΡΑΜΜΕΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ  
  Ψήφισαν:   7
  Έγκυρα:   6
  Άκυρα-Λευκά:   1
  Έλαβε: ΓΡΑΜΜΕΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 6
    Εκλέγεται η ΓΡΑΜΜΕΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ  
       
4 «ΣΚΑΪ» (Ρ/Σ-Τ/Σ & SITE)    
  Υποψήφιος ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
  Ψήφισαν:   15
  Έγκυρα:   15
  Άκυρα-Λευκά:   0
  Έλαβε: ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15
    Εκλέγεται ο ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
       
5 ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ            
  Υποψήφιοι ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  
    ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ  
    ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
    ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ)  
    ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ  
  Ψήφισαν:   383
  Έγκυρα:   375
  Άκυρα-Λευκά:   8
  Έλαβαν:   0
    ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 128
    ΓΟΥΤΣΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 28
    ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 203
    ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ) 159
    ΥΨΗΛΑΝΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 114
    Εκλέγονται οι:  
     ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  
     ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ)  
     ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

TAGS:

Aποδοχή Cookies

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies της Google ή/και άλλων παρόχων διαφήμισης για την παροχή των υπηρεσιών του, για την εξατομίκευση διαφημίσεων και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας. Η Google κοινοποιεί πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση αυτού του ιστότοπου. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies.

Διαβάστε περισσότερα