Νάσος Ηλιόπουλος: Θετικός στον κορωνοϊό ο εκπρόσωπος Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ - Νοσεί με ήπια συμπτώματα
«Εμβολιαζόμαστε και προσέχουμε τον εαυτό μας και τους γύρω μας», το μήνυμα που στέλνει ο εκπρόσωπος Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ
![nasos_iliopoulos_ok](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2022-03-22/nasos_iliopoulos_ok.png)
Θετικός στον κορωνοϊό βρέθηκε ο εκπρόσωπος Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ, Νάσος Ηλιόπουλος. Την είδηση γνωστοποίησε ο ίδιος, μέσω ανάρτησης στο Facebook, ενώ αναφέρει ότι εμφανίζει ήπια συμπτώματα, καθώς είναι τριπλά εμβολιασμένος.
«Ήρθε και η δική μου σειρά, βρέθηκα θετικός στον covid19. Ευτυχώς τα συμπτώματα είναι ήπια - σίγουρα βοηθάει ο τριπλός εμβολιασμός. Εμβολιαζόμαστε και προσέχουμε τον εαυτό μας και τους γύρω μας», ανέφερε χαρακτηριστικά ο εκπρόσωπος Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ.
«Ήρθε και η δική μου σειρά, βρέθηκα θετικός στον covid19. Ευτυχώς τα συμπτώματα είναι ήπια - σίγουρα βοηθάει ο τριπλός εμβολιασμός. Εμβολιαζόμαστε και προσέχουμε τον εαυτό μας και τους γύρω μας», ανέφερε χαρακτηριστικά ο εκπρόσωπος Τύπου του ΣΥΡΙΖΑ.
Ήρθε και η δική μου σειρά, βρέθηκα θετικός στον covid19. Ευτυχώς τα συμπτώματα είναι ήπια - σίγουρα βοηθάει ο τριπλός εμβολιασμός. Εμβολιαζόμαστε και προσέχουμε τον εαυτό μας και τους γύρω μας.
Δημοσιεύτηκε από Νάσος Ηλιόπουλος στις Δευτέρα, 21 Μαρτίου 2022