Στέφανος Κασσελάκης: Το "αιχμηρό" σχόλιο από πολίτη - "Τις κάμερες τι τις θες τώρα;"
Ποια ήταν η απάντηση του Στέφανου Κασσελάκη
![kasselakis](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-11-23/kasselakis.jpg)
"Kαρφί" από πολίτη στον πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ, Στέφανο Κασσελάκη, στη χθεσινή συγκέντρωση διαμαρτυρίας στο κέντρο της Αθήνας από αυτοαπασχολούμενους ελεύθερους επαγγελματίες, επιστήμονες και μικρομεσαίες επιχειρήσεις για το νέο φορολογικό νομοσχέδιο.
Ο Στέφανος Κασσελάκης πλησίασε τον πολίτη συνοδεία καμερών και εκείνος είπε: «Τις κάμερες τι τις θες τώρα;» με τον πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ να του απαντά: «Για πες! Πες το παράπονό σου» δείχνοντας τις κάμερες.
«Κάνεις πως δεν θέλεις...» πρόσθεσε ο πολίτης. «Πλάκα μου κάνεις τώρα; Κι εσύ στο μυαλό μου είσαι; Να σαι καλά, δεν ισχύει αυτό που λες» είπε ο Στέφανος Κασσελάκης και προχώρησε.
Ο Στέφανος Κασσελάκης πλησίασε τον πολίτη συνοδεία καμερών και εκείνος είπε: «Τις κάμερες τι τις θες τώρα;» με τον πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ να του απαντά: «Για πες! Πες το παράπονό σου» δείχνοντας τις κάμερες.
«Κάνεις πως δεν θέλεις...» πρόσθεσε ο πολίτης. «Πλάκα μου κάνεις τώρα; Κι εσύ στο μυαλό μου είσαι; Να σαι καλά, δεν ισχύει αυτό που λες» είπε ο Στέφανος Κασσελάκης και προχώρησε.
@ellada24gr “Τις κάμερες τι τις θες;” – Το “καρφί” πολίτη στον Κασελάκη στη συγκέντρωση #greeknews #politiki #kasselakis #syriza #ellada24 #toprwino #liagas #liagkas #apergia #greecetiktok #tiktokgreeceofficial #tiktokgreece #foryoupage ♬ πρωτότυπος ήχος - Ellada24