UEFA Nations League: Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής
2502904_w1
Sports

UEFA Nations League: Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής



Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής του Nations League έχουν ως εξής:


LEAGUE A

4ος Όμιλος


Γερμανία-Ελβετία 3-3

Ουκρανία-Ισπανία 1-0


Η βαθμολογία (σε 4 αγώνες)


Ισπανία 7

Γερμανία 6

Ουκρανία 6

Ελβετία 2


LEAGUE C


1ος Όμιλος



Αζερμπαϊτζάν-Κύπρος 0-0

Μαυροβούνιο-Λουξεμβούργο 1-2


Η βαθμολογία (σε 4 αγώνες)



Λουξεμβούργο 9

Μαυροβούνιο 9

Αζερμπαϊτζάν 4

Κύπρος 1


LEAGUE D


1ος Όμιλος


Ν. Φερόε-Ανδόρα 2-0

Λετονία-Μάλτα 0-1



Η βαθμολογία (σε 4 αγώνες)


Ν. Φερόε 10

Μάλτα 5

Λετονία 3

Ανδόρα 2



2ος όμιλος


Λιχτενστάιν-Σαν Μαρίνο 0-0


Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)


Γιβραλτάρ 6 -2αγ.

Λιχτενστάιν 4

Σαν Μαρίνο 1



Τετάρτη 14/10


LEAGUE A


1ος Όμιλος


Ιταλία-Ολλανδία 21:45

Πολωνία-Βοσνία 21:45


Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)



Ιταλία 5

Ολλανδία 4

Πολωνία 4

Βοσνία 2


2ος Όμιλος


Αγγλία-Δανία 21:45

Ισλανδία-Βέλγιο 21:45


Η Βαθμολογία (σε 3 αγώνες)


Αγγλία 7

Βέλγιο 6

Δανία 4

Ισλανδία 0


3ος Όμιλος



Κροατία-Γαλλία 21:45

Πορτογαλία-Σουηδία 21:45


Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)


Πορτογαλία 7

Γαλλία 7

Κροατία 3

Σουηδία 0


LEAGUE B


1ος Όμιλος


Νορβηγία-Β. Ιρλανδία 21:45

Ρουμανία-Αυστρία 21:45


Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)


Νορβηγία 6

Αυστρία 6

Ρουμανία 4

Β. Ιρλανδία 1


2ος Όμιλος


Σκωτία-Τσεχία 21:45

Σλοβακία-Ισραήλ 21:45


Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)


Σκωτία 7

Τσεχία 6

Ισραήλ 2

Σλοβακία 1


3ος Όμιλος


Ρωσία-Ουγγαρία 21:45

Τουρκία-Σερβία 21:45


Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)


Ρωσία 7

Ουγγαρία 6

Τουρκία 2

Σερβία 1



4ος Όμιλος


Φινλανδία-Ιρλανδία 19:00

Βουλγαρία-Ουαλία 21:45


Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)


Ουαλία 7

Φινλανδία 6

Ιρλανδία 2

Βουλγαρία 1


LEAGUE C


2ος Όμιλος


Εσθονία-Αρμενία 21:45

Β. Μακεδονία-Γεωργία 21:45


Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)


Β. Μακεδονία 5

Γεωργία 5

Αρμενία 4

Εσθονία 1


3ος Όμιλος

ΕΛΛΑΔΑ-Κόσοβο 21:45

Μολδαβία-Σλοβενία 21:45


Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)



ΕΛΛΑΔΑ 7

Σλοβενία 7

Μολδαβία 1

Κόσοβο 1



4ος Όμιλος


Λιθουανία-Αλβανία 19:00

Λευκορωσία-Καζακστάν 21:45


Η βαθμολογία (σε 3 αγώνες)



Καζακστάν 4

Αλβανία 4

Λευκορωσία 4

Λιθουανία 4

Aποδοχή Cookies

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies της Google ή/και άλλων παρόχων διαφήμισης για την παροχή των υπηρεσιών του, για την εξατομίκευση διαφημίσεων και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας. Η Google κοινοποιεί πληροφορίες σχετικά με την από μέρους σας χρήση αυτού του ιστότοπου. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies.

Διαβάστε περισσότερα