Φόρουμ των Δελφών: H selfie του Παπανδρέου με την Τόνια Αντωνίου και τον Κώστα Σκανδαλίδη (Εικόνα)
Ο πρώην πρωθυπουργός συζήτησε μαζί τους για τις πολιτικές εξελίξεις και την προεκλογική εκστρατεία.
![gap_tonia](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/2023-04-29/gap_tonia.jpg)
Την ευκαιρία να συζητήσει και ανταλλάξει απόψεις με δύο κορυφαία κοφυραία στελέχη του ΠΑΣΟΚ, είχε ο Γιώργος Παπανδρέου, στο περιθώριο του 8ου Οικονομικού Φόρουμ των Δελφών.
Λίγο πριν τη συμμετοχή του βουλευτή Α΄Αθηνών Κώστα Σκανδαλίδη και της βουλευτίνας στον Νότιο Τομέα Αθηνών Τόνια Αντωνίου στο ίδιο πάνελ του του Φόρουμ για τις κυβερνητικές συνεργασίας, ο Γιώργος Παπανδρέου συζήτησε μαζί τους για τις πολιτικές εξελίξεις και την προεκλογική εκστρατεία.
Μάλιστα, σύμφωνα με τις επιταγές της εποχής, δεν θα μπορούσε να λείπει η καθιερωμένη selfie.
![](/files/2023-04-29/papandreou-QISMk.jpg)
Λίγο πριν τη συμμετοχή του βουλευτή Α΄Αθηνών Κώστα Σκανδαλίδη και της βουλευτίνας στον Νότιο Τομέα Αθηνών Τόνια Αντωνίου στο ίδιο πάνελ του του Φόρουμ για τις κυβερνητικές συνεργασίας, ο Γιώργος Παπανδρέου συζήτησε μαζί τους για τις πολιτικές εξελίξεις και την προεκλογική εκστρατεία.
Μάλιστα, σύμφωνα με τις επιταγές της εποχής, δεν θα μπορούσε να λείπει η καθιερωμένη selfie.
![](/files/2023-04-29/papandreou-QISMk.jpg)