Το τετ α τετ του Μπακογιάννη με τον υποψήφιο δήμαρχο Σερρών
Ο υποψήφιος δήμαρχος Αθήνας συνομίλησε με τον καλό του φίλο Αλέξανδρο Χρυσάφη
![bfigljysjfe4ncr2rrrk](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-11/bfigljysjfe4ncr2rrrk.jpg)
Κατά την πρόσφατη παρουσία του στην πόλη των Σερρών, ο Κώστας Μπακογιάννης, όπου ήταν ομιλητής σε εκδήλωση για την παρουσίαση του βιβλίου του Κωνσταντίνου Φίλη, δεν παρέλειψε να συναντήσει τον καλό του φίλο απ’ τα παλιά, Αλέξανδρο Χρυσάφη ο οποίος τυγχάνει αυτή την περίοδο να δίνει τη «μάχη» των αυτοδιοικητικών εκλογών καθώς διεκδικεί τον δήμο Σερρών.
Διαβάστε τη συνέχεια στο kalpi19.gr