Ουδέτερη στην εσωκομματική μάχη η Λιακούλη - Στοχεύει στην ενότητα του Κινήματος Αλλαγής
Ξεκαθαρίζει σε όλους όσοι τη ρωτούν πως η ίδια δεν πρόκειται να ταχθεί δημόσια υπέρ κανενός υποψηφίου
![Ανωνυμο__1823_x_700_px__-_2021-11-15T002637_224](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/png/files/2021-11-15/%CE%91%CE%BD%CF%89%CE%BD%CF%85%CE%BC%CE%BF__1823_x_700_px__-_2021-11-15T002637_224.png)
Απόλυτη ουδετερότητα για την Ευαγγελία Λιακούλη στις εσωκομματικές εκλογές του ΚΙΝ.ΑΛ. Η Λαρισαία βουλευτής, που βλέπει το τελευταίο διάστημα το όνομά της κάποιοι να το «χρεώνουν» σε διαφορετικούς υποψηφίους, ξεκαθαρίζει σε όλους όσοι τη ρωτούν πως η ίδια δεν πρόκειται να ταχθεί δημόσια υπέρ κανενός υποψηφίου.
Επαναλαμβάνει μονότονα πως πρώτιστη ανάγκη είναι η διαφύλαξη της ενότητας της παράταξης και πως οι ψηφοφόροι θα κάνουν αυτό που οι ίδιοι θεωρούν καλύτερο.