Θέατρο Παλλάς: Γιορτή για τα 60 χρόνια προσφοράς στον αντικαρκινικό αγώνα
Υπό την Αιγίδα της Α.Ε. του Προέδρου της Δημοκρατίας κυρίου Προκοπίου Παυλοπούλου
![kckke377qkgeqbp5tbdz](https://s.parapolitika.gr/images/1130x667/jpg/files/migration/images/2018-05/kckke377qkgeqbp5tbdz.jpg)
Μια μεγάλη εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 11 Ιουνίου και ώρα 19:45 στο στο Θέατρο ΠΑΛΛΑΣ (Βουκουρεστίου 3–5). Όπως αναφέρει και το σχετικό δελτίο τύπου: «Γιορτάζουμε τα 60 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΑΣ Δευτέρα 11 Ιουνίου 2018 και ώρα 19.45. Η εκδήλωση τελεί υπό την Αιγίδα της Α.Ε. του Προέδρου της Δημοκρατίας κυρίου Προκοπίου Παυλοπούλου, ο οποίος θα μας τιμήσει με την παρουσία του Θα γίνουν βραβεύσεις και η εκδήλωση θα ολοκληρωθεί με την πρωτοποριακή Θεατρική Παράσταση “Παρ' όλα αυτά”
Η είσοδος είναι ελεύθερη για το κοινό Τηλ. κρατήσεων : 210/64.56.713, 210/ 38.26.600